Kurioosum: naine vallandati töölt, kuna ta on liiga ilus

 (21)
...ja kohus mõistis tööandja õigeks!
Kurioosum: naine vallandati töölt, kuna ta on liiga ilus
Dilek Edwards joogatundi andmasFoto: Facebook

Nii uskumatu kui selline uudis aastal 2016 ka tundub, on see tõsi — kohus mõistis õigeks tööandja, kes vallandas töötaja põhjusel, et see on liiga ilus.

Dilek Edwards töötas joogaõpetajana kiropraktikute, endise Playboy jänku Stephanie Adamsi ja tema abikaasa Charles Nicolai alluvuses.

Adams sai Edwardsi peale kadedaks. Sellest sai Edwards niiviisi teada, et hoopis Nicolai teatas talle, et tema naine võib muutuda armukadedaks, et nende alluvuses nii kena naine töötab. Sellega asi ei piirdunud — Adams saatis Edwardsile ka sõnumi, et see tema abikaasast eemale hoiaks.

Pärast seda sõnumit Edwards vallandatigi, kuigi Edwards andis kõigile teada, et teda ei seo Nicolaiga miski peale professionaalse töösuhte.

Edwards ei jätnud seda asja nii, vaid andis asja kohtusse. Sest see on ju sooline diskrimineerimine — kas keegi on kunagi kuulnud, et mõni mees ta välimuse pärast vallandataks?

Kohus leidis siiski, et naise vallandamine oli õigusjärgne, kuna mingit soolist diskrimineerimist tõendada ei saa ning mõistis tööandja õigeks.

Vaata veel pilte naisest, kes on nii ilus, et ta peab lausa vallandama — SIIT!