Kuulsuste meikar jagab häid nõuandeid, kuidas hommikuse meigiga terve päev ilus olla


Kuulsuste meikar jagab häid nõuandeid, kuidas hommikuse meigiga terve päev ilus olla
Foto: Shutterstock

46aastane meigikunstnik Rupert Kingston jagab häid ja aegumatuid nõuandeid, kuidas saaks juba hommikul tagada selle, et meik püsiks näos terve päeva ilusana.

Kanna vähem meiki

Jah, seda rõhutatakse kogu aeg, aga eriti oluline on see nõuanne just jumestuskreemi puhul, mida ei peaks kandma näole paksu kihina, sest lõpptulemus on lihtsalt väga kole. Alati on vähem parem, hakka seda ise ka uskuma.

Muretse endale õiged meigitooted

Väga palju sõltub toote valikul naise nahatüübist. Kuivema ja rasusema naha jaoks on erinevad kreemid ja tooted, mis ei sobi kõigile. Kui sa ise ei oska valida, pea nõu müüjatega ja ära karda avaldada neile tõde. Iga nahk on erinev ja sa ei saagi sinna midagi parata.

Ära karda veekindlat ripsmetušši

Paljudele naistele ei meeldi veekindlad meigitooted, sest nad usuvad, et nende kasutamisega kaasneb palju jama. Tegelikult on veekindel ripsmetušš väga hea vahend, mis tagab selle, et sul ei teki päeva jooksul kogemata pandasilmi.

Ära kasuta oma näppe

Ainult hädaolukorras. Paljud naised armastavad jumestuskreemi peale kanda näppude abil, aga tegelikult võiks seda siiski teha korraliku meigipintsliga, siis jääb tulemus ühtlasem.

Allikas: DailyMail