Lemmikud ritta: mis teeb Merle Palmiste alati nii ilusaks ja säravaks?

 (13)
Merle Palmiste, näitleja
Merle PalmisteFoto: Tiit Blaat

Armastatud näitlejanna ja teletäht Merle Palmiste veatu välimus teeb ilmselt kadedaks nii mõnegi naise. Ent mis on särava näitlejanna ilu saladus?

Palmiste ei varjagi, et tema ilu saladus peitub kvaliteetses apteegikosmeetikas.

“Jah, see kõlab küll nagu lööklause kuskilt reklaamist, aga ma usaldan neid tooteid. Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas,” selgitab Palmiste. Õnneks on need ka igaühele kättesaadavad.

Millised on näitlejanna lemmikud, mida ta ka kõigil teistel proovida soovitab?

1. Värskendav ja toniseeriv meigieemalduspiim

Meigieemaldajatest eelistab näitlejanna Avène õrna silmameigieemaldajat ja Vichy Pureté Thermale toitvat meigieemalduspiima. "Olen Avène tooteid ka varem kasutanud, need on head ja sobivad mulle hästi. See Vichy meigieemalduspiim on aga nii värskendav ja toniseeriv. Kui seda esmakordselt kasutasin, olin täitsa üllatunud — polnud midagi sellist varem kohanud," selgitab ta.

2. Eestimaised näomaskid

Aeg-ajalt hellitab näitlejanna end ka näomaskidega. "Eestimaine Sõsar bioaktiivne turbamask on täielik hea tuju allikas! Kui ma olin selle šokolaadivärvi maski peale kandnud, nägin välja nagu ahv kunagisest lastesaatest "Vembu ja Tembu seiklused". Väga lõbus! Pärast mahapesemist on nägu kohe kuidagi värskem ja roosam," kiidab ta ja ütleb, et see mask kuulub kindlasti tema lemmikute hulka.

Seotud lood:

3. Nutika koostisega seerumid

"Silmaümbruskreemidest sobib mu tundlikele silmadele hästi BioNike Defence Eye pinguldav silmaümbruse kreem-geel. Mul on nikliallergia, aga see kreem on niklivaba. Mulle ei olnud varasemalt silmakreemide juures pähegi tulnud sellist asja üldse uurida. Tore leid," kiidab Merle Palmiste.

"Ka näoseerumeid kasutan ma regulaarselt. It’s Skin WR Effector adenosiiniseerum on seerum mis seerum — toimib tõhusalt," kiidab ta. See seerum on kortsudevastane, sisaldades adenosiini, kaaviari, soolarohu ning puuvõõriku ekstrakte.

4. Lemmiktoode — kehalosjoon

Häid sõnu jagub Merle Palmistel ka Eestimaise Lumiderm kompleksniisutusega kehalosjooni kohta. "Nii elegantses pakendis kehakreemi pole ma ammu näinud. Väga šikk! Seda on mõnus kasutada ja kreem on hea neutraalse lõhnaga — üks mu uusi lemmikuid," kinnitab ta.