Moelooja Oksana Tandit esitles uudisloomingut

 (6)
Oksana Tanditi moelooming
Oksana Tanditi moeloomingFoto: Siim Lõvi

Tallinna vanalinnas esitleti eesti moelooja Oksana Tanditi uusimat kollektsiooni, mis on nüüdsest müügil ka vastavatud ning ainulaadses butiigis "Süda".

Oksana Tanditi rõivad pakuvad kõrget, elegantset, klassikalist stiili; originaalset disaini, looduslikke kangaid ja seda kõike rätsepatöö kvaliteediga.

Nüüdsest on Tallinna vanalinnas uus butiik SÜDA. Ajaloos esimest korda on koondunud ühe katuse alla inglise luksuslik meeste- ja naiste nahkaksessuaare pakkuv Mulberry ja Eesti nimekas moedisainer Oksana Tandit.

Suur-Karja tänaval asuv poeke on eh(tn)e butiik-moesalong, kus klassikaliste ostude kõrval pakutakse kliendile rätsepateenust, disaineri stiili- ja garderoobi komplekteerimise konsultatsioone ja võimalust tellida unikaalmudel.

Peatselt juba 40 aastat tegutsenud Mulberry on üle maailma tuntud kvaliteetbränd, kes pakub kõrgetasemelist aksessuaaridisaini olles ideaalses sümbioosis käsitöö ja moetrendidega.

Kollektsioon vahetub kaupluses kaks korda aastas ja limiteeritud tiraaž kollektsioonis toob müügile igast mudelist ainult kümme koopiat.

Poe interjöör on loodud sisekujundaja Elo Pärlioja poolt koostöös Tiina Talviga.