PALJASTAVAD FOTOD | "Olen oma nägu vihanud." Tuntud telenägu Heelia Sillamaa leidis akne vastu loodusliku ja efektiivse ravimi

 (3)
HEELIA SILLAMAA
HEELIA SILLAMAAFoto: Erlend Štaub, Õhtuleht

Tuntud telenägu Heelia Sillamaa, kes avalikustas hiljuti Instagramis, et ootab last, postitas nüüd samale sotsiaalmeedia platvormile paljastavad fotod enda probleemsest näonahast, mis viimasel ajal on paranemise märke näidanud. Heelia sõnul on see kõik tänu 100%. looduslikule ravimile, mis päriselt ka akne vastu aitab.

"Ravim on kõigile kättesaadav ja hind on ka väga mõistlik. Ainsaks miinuseks on see, et mind ajas see natuke iiveldama, aga see pidi täiesti tavaline ravimi kõrvaltoime olema. Ravimi nimi on rasedus ja loodan selle reklaami eest nüüd rahvastikuministrilt kiituskirja saada," kirjutab Sillamaa naljatades.

Naljad kõrvale jättes tõdeb naine siiski, et postitatud piltide vaatamine teeb talle endiselt haiget. "Alates sellest, kui mul paar aastat tagasi akne tekkis, olen ma oma nägu vihanud. Hea meelega jätaks ma need pildid oma telefoni peitu, aga ma tunnen, et ma pean neid jagama. Olen lihtsalt märganud, et Instagramis kipuvad ilma meigita välimust propageerima just need naised, kelle näonahk on veatu. Ja teate kui lihtne on rääkida sellest, kuidas naised peaksid ilma meigita enesekindlad olema, kui su nägu ongi ilma meigita samasugune nagu meigiga. Kahjuks olen ma ise kunagi see perfektse näonahaga targutaja olnud. Aga need ajad on nüüd möödas ja mina ei taha oma südametunnistusele teadmist, et mõni noor tüdruk hakkab oma nägu veelgi rohkem vihkama, sest Instagramis vaatavad talle otsa vaid perfektsed meigivabad näod."