See riietuselement nimetati hiljuti kõige ikoonilisemaks moeesemeks ja tõenäoliselt leiab selle iga naise riidekapist

 (21)
See riietuselement nimetati hiljuti kõige ikoonilisemaks moeesemeks ja tõenäoliselt leiab selle iga naise riidekapist
Foto: Shutterstock

Inglaste seas viidi läbi uuring, mis on nende meelest kõige ikoonilisem moeese ja esimese koha sai riietus, mis oli ühel ajahetkel ka Eesti naiste seas väga populaarne.

Samsung viis läbi uuringu, et saada teada, mis on inimeste meelest kõige ikoonilisemad moeesemed läbi aegade. Uuringus osales kaks tuhat inimest ja selgus, et paljud neid esemetest ei ole veel moest välja läinud ja inimesed kannavad neid rõõmuga siiani.

Esimesele kohale asetus miniseelik — miks mitte otsida ka enda oma suve saabudes välja ja seda uhkusega kanda? Loomulikult ei tasu unustada, et selle kandmiseks on ka oma aeg ja koht ning igale poole ei ole mõtet sellega minna.

Uuringust selgus veel, et kokku pandi nimekiri kolmekümnest ikoonilisest moeesemest. Ja esimesed viis on tegelikult riideesemed, mida võib leida pea iga naise kapist. Auväärse teise koha sai väike must kleit ja kolmandale kohale asetusid eriti lühikesed püksid. Võiks mõelda, et nimekiri jätkub aina lühemata riietega, aga see pole tõsi. Neljandalt kohalt võib leida hoopis teksajaki ja viiendalt platvormkingad.

Miks mitte kõiki neid riietusesemeid sel suvel kanda?

Allikas: The Sun