Selle suve jaburaim moetrend on selgunud! Kas sina julgeksid ujuda neis kleeplindist rannariietes?

 (35)
Selle suve jaburaim moetrend on selgunud! Kas sina julgeksid ujuda neis kleeplindist rannariietes?
Foto: Instagram

Kleeplint on midagi, mis leidub pea iga inimese kodus. Sellega saab asju ajutiselt parandada, riputada midagi lakke või teipida kinni kingipakke. Aga mingil põhjusel otsustati sellest ka "trendikad" ujumisriided meisterdada ja esimesed kleeplindist rannarõivad tegid möödunud nädalal ka oma ametliku debüüdi Miami Swim Week'i moelaval.

Moebrändi Black Tape Project eesmärgiks on moega eksperimenteerida ning nii valmisidki kuldsed või hoopis süsimustad kleeplindist rannariided, mida julgevad tõenäoliselt kanda vaid väga julged naised.

Kujutlusvõimele need trendikad leiutised ruumi ei jäta, sest naiste intiimseid piirkondi katavad vaid lühikesed teibijupid ja võib öelda, et ega need kedagi ära ei peta. Lisaks ei taha vast ükski naine mõelda sellele, kui vastik neid kehalt eemaldada on (see annab väitele “ilu nõuab ohvreid” täiesti uue tähenduse, või mis?).

Kui nüüd midagi positiivset selles trendis näha, siis kuna tegu on reaalselt sinu keha jaoks loodud “rõivastega”, ei pea sa kartma, et kuskilt püksiäärelt pekivolt üle upitab või mõni ebakindlust tekitav arm (näiteks pimesoolelõikusest) näha jääb.

Seega, kellele meeldib, siis vaja läheb vaid teipi ja kääre ning trendikad bikiinid või trikoo on vaid meisterdamise kaugusel. Meie jätame selle igal juhul vahele…

Seotud lood:

Allikas: news.com.au