Stiilne printsess! Taani kroonprintsess Mary eiras tava, tõmmates jalga furoori tekitavad jalanõud

 (6)
Stiilne printsess! Taani kroonprintsess Mary eiras tava, tõmmates jalga furoori tekitavad jalanõud
PPE/Hildebrandt/SIPA/Scanpix

Kui paar jalanõusid tavainimeste seas suuremat menu ei tekita, siis kuninglike perekondade seas tuleb järgida karmi protokolli ja mõelda seejuures läbi ka oma garderoob. Noorema generatsiooni perekonnaliikmed nagu Meghan Markle ja Kate Middleton kipuvad neid reegleid aga järjest murdma ning ka paljud teised hertsoginnad ja printsessid eelistavad kanda hoopis kaasaegsemaid riideid ja aksessuaare.

Ka Taani kroonprintsess Mary suutis kõigi pilgud endale püüda, kui ta koos oma abikaasa, kroonprints Frederikuga Roomas avalikkuse ette astus, kandes kontsakingade asemel sportliku välimusega tosse, vahendab Vogue.com.

Printsess Maryl oli seljas Taani disaineri Mark Kenly Domino Tan'i poolt disainitud valge pikavarrukaline tviidist kleit, mille ta sobitas kokku paari Nike VaporMax Explorer tossudega. Seda stiili tossud maksavad pisut üle 200 euro, tõestades, et kuningliku perekonna liikmed eelistavad igas hinnaklassis tooteid.

Lõbus fakt: printsess Mary kandis mõned tunnid varem hoopis nahavärvi kontsakingi, kuid pärast linna avastama minnes otsustaski ta mugavamate jalanõude kasuks (kuningliku perekonna liikmed on täpselt nagu me kõik). Ta sobitas need kokku valge Max Mara vööga, kuldsete ehete ja paari päikeseprillidega.