SuperNoova 2004

 (30)
Vassilissa liid

Delfi toob teieni valitud kaadrid SuperNoovast samas järjekorras, nagu kohalviibinud publik neid näha sai.
Fotod: Delfi

Noorem kategooria:

Alusatmaks poliitilise korrektsuse ajajärku SuperNooval kõndis 1. modell karkudel lavale.

Liialdamata võib öelda, et Kris Lemsalu võttis kõik, mis võtta andis: lisaks ülimalt ülekaalukale võidule nooremas kategoorias läksid Krisi taskusse ka publikupreemia ja MiMi moekuninga tiitel:

Noorema kategooria show oli kokkuvõttes ootuspäraselt kaootiline. Seal oli kõike alustades ülipüüdlikust gunsti tegemisest ja kõigest sellest mida kuskilt ajakirjast nähtud on. Sekka ka tõeliselt värskeid ideid. Ja võitja oli klass omaette.

Nagu öeldud, puudusid vanemast kategooriast küll paljud tuntud tegijad, aga õnneks ei tähendanud see sugugi paduigavat showd.
1. üllatusmoment oli kindlasti see, et Kaspar Paas otsustas moelaval kingashow korraldada. Aga jah, eks sa katsu teatrisaali teise otsa kingi näha. See on pagana raske isegi siis, kui jalavarjud pea kohale tõstetakse.

Raili Nõlvaku rihmadest koosnevad kleidid olid kahtlemata üheks vaimukamaks leiuks sellel SuperNooval:

Euroülikooli moetudeng Oksana Tandit oli suure osa publiku jaoks kahtelamata üllatusvõitaja. Külluslik ja jõuline kollektsioon, kus erinevate ideede konsentratsioon nii mõnegi jaoks ülemäära suur võib olla.

Vassilissa suutis üllatada kõiki, kes seni arvasid, et teavad tema käekirja. Linane ja hõbedane skafandririie. Vassilissa kollektsioon ilma tulipunaste parukateta. Allakirjutanu meelest oli see kindlasti kõige värskem, üllatavam ja tänase päeva kontseksti sobivam kollakstoon. Kollektsioon, mis ei tekita minus hetkekski küsimust:“Kuule, mis Sa tegelikult neid riideid ikkagi teed?”

Võitjad triumfeerisid nagu tõelised olümpisangarid. Need hetked olid väga-väga päris.

Pildid lähevad klikates suuremaks;-)