Suvega on juukseotsad katki läinud? Selle loodusliku õliga on võimalik neid edukalt ravida


Suvega on juukseotsad katki läinud? Selle loodusliku õliga on võimalik neid edukalt ravida
Foto: Shutterstock

Miski ei muuda juuste väljanägemist inetumaks kui katkised juukseotsad ning olgem ausad, suvel kipume juustele vähem tähelepanu pöörama ning laseme päikesel ja soolasel mereveel neid räsida (rääkimata sirgendamisest ja lokitamisest).

Kui juukseotsad on juba katki, ei ole enam suurt midagi muud peale hakata, kui need maha lõigata, aga kõige parem ravi on hoopis juukseoste lõhenemise vältimine. Siiski, kui kahju on juba tehtud, on olemas mõned tooted, mis aitavad ajutiselt juuste väljanägemist parandada. Mis need on? Eks ikka iluõlid.

Kas on aga olemas ka mõni konkreetne looduslik õli, mis juustele eriti hästi mõjub? Jah, selleks on multifunktsionaalne kookosõli, mis ei koorma juukseid liigselt, imendub kiiresti sügavale juuksekiududesse ega jäta märga ega rasust väljanägemist. Lisaks paneb see juuksed särama, muutes nende väljanägemist koheselt kaunimaks ja tervemaks.

Kui mõned inimesed kasutavad kookosõli enne juuste šampoonitamist, siis teised viimistlevad sellega soengu peale pesu ära. Lisaks on sellega väga hea ka katkisi juukseotsi hooldada.

Seega, kui su juuksed on kuivad, kahused ja katkised, võta appi kookosõli. Kuigi tehtut see enam täielikult tagasi võtta ei saa, aitab see hoida ära edasise kahjustuse.

Allikas: MindBodyGreen