Tahad alati pildil hea välja näha? 3 fotogeenilist poosi, mida need Instagrami influencer'id armastavad


Tahad alati pildil hea välja näha? 3 fotogeenilist poosi, mida need Instagrami <em>influencer</em>'id armastavad
Foto: Instagram/@sabinasocol

Lõppenud suvel võttis Instagrami üle "Barbie jalgade poos", mida armastasid tosinad kuulsused, modellid ja teised Instagrammerid. Ja kui ka sina oled üks neist inimestest, kes end üldse fotogeenilisena ei tunne, siis tea, et hea foto võti peitub õiges poosis. Need on kolm poosi, mida armastavad just Euroopast pärit Instagrami tšikid.

1. Patricia Manfieldi "unine poos"

Kui sa veel Patricia Manfieldi ei jälgi, tee seda kohe ning saad tema postitusi jälgides kiiresti teada, et see Londonis elav itaallanna suhtub väga kirglikult muusikasse ega tee kunagi ühtegi halba pilti. Just tema on üks neist naistest, kes teab täpselt, kuidas kaamera ees poseerida ja tema "unine poos" võiks saada ka sinu lemmikuks.

2. Caro Dauri "istu ja tõsta põlve poos"

Caroline Daur on vapustavalt stiilne ja tema Instagrami voog on väga põnev, sest ta laseb jälgijatel piiluda oma igapäevaelu telgitaguseid, suheldes oma fännidega kord saksa ja kord inglise keeles. Sarnaselt Manfieldile on ka Dauril mõned signatuuriks saanud poosid ja sina võiksid õppida selgeks näiteks poosi, kus istud ja tõstad siis ühte põlve. Nii lihtne see ongi ja tulemuseks on üks lahe pilt.

Seotud lood:

3. Sabina Socoli "paabulinnu poos"

Sabina Socol on üks eriti šikk pariislanna, kes tunneb väga mitmeid poseerimise trikke. Üks neist on näiteks selline, kus ta tõstab esile oma küünarnukid asetades oma käed näiteks puusadele või toetades kätt millelegi.

Allikas: WhoWhatWear