Tahad ärgata hommikul ideaalsete lokkidega? Juuksur annab hea soovituse, kuidas seda teha


Tahad ärgata hommikul ideaalsete lokkidega? Juuksur annab hea soovituse, kuidas seda teha
Foto: Ayo Ogunseinde/Unsplash

Kes meist ei tahaks, et hommikud mööduksid kiiremini ja vähem vaevaliselt. Duši all käimine ja juuste pesemine ning hiljem nende kuivatamine ja soengusse sättimine võtab omajagu aega. Kas lihtsamini ei saaks?

Tegelikult saab küll. Kui sa ei ole hommikuinimene ja kohe üldse ei salli kiirustamist ning enda välimuse peale aja kulutamist, siis järgnev nipp peaks sulle meeldima.

Austraalia juuksur Alex Fuchs soovitab, et kui naine unistab ärkamisest ilusate laines (olenevalt juuksetüübist kas laines või lokkis) juustega, siis on üks väga lihtne trikk, mis võimaldab sellel soovil täituda.

Nimelt tuleb enne magamaminekut lasta kergelt mustadesse juustesse kuivšampooni umbes 30 sentimeetri kauguselt. Enamasti kasutavad inimesed kuivšampooni vahetult enne kodust väljumist ja pigem ei lasta sel üleöö oma juustes seista.

Fuchsi sõnade kohaselt aitab aga kuivšampoon öösel magades juuste üleliigset rasu imada ja tulemuseks on hommikul ilus soeng. Naine peaks välja nägema selline, nagu oleks ta just oma juukseid pesnud ja need soengusse sättinud.

Kuna see trikk on nii lihtne ja võtab ka vähe aega, siis tasub seda proovida küll, või mis?

Allikas: The Sun