Tänasest mood täiega Viru Keskuses

 (16)
FIBITlogo

Viru Keskuse moeürituste sari FiBIT ehk Fashion Is Back In Tallinn tutvustab kevadsuviseid ilu- ja moetrende ning Kuldnõela nominentide loomingut 9. — 12. märtsini Tallinnas Viru Keskuse aatriumis. Seekordne FIBIT on tervelt päeva võrra pikem, alates juba neljapäeval hooaja ilutrendide tutvustamisega. FIBITi ilu- ja moeparaadi juhatab alati stiilipuhas Vaiko Eplik.

Ägedad noored, mugav vaba aeg ja… rokkiv klassika!

Viru Keskuses toimuval moepillerkaaril leidub vaatamisväärset kõigile. Etendusel Born To Be Mild (stilist Ester Kannelmäe) tutvustatakse kevadise noorte- ja lastemoe pärleid.
Street of Boudoir (stilistiks 2004.aasta Kuldnõela nominent Thea Pilvet) toob vaatajani naiste ja meeste vaba aja rõivaste paremiku.

Classic Rock´s (stilist Katrin Kuldma) esitleb klassikalisi ja pidulikke kevadsuviseid rõivaid. Lisaks rõivastele saab FIBITil hea ülevaate hooaja aksessuaaridest — prillidest, kottidest, kingadest, sallidest ja ehetest.

FIBIT esitleb Eesti tippdisainereid!

FIBITi suursündmuseks on Eesti 2005. aasta moekunstniku auhinna — “Kuldnõela” galaetendus. 10. märtsi hilisõhtul Viru Keskuse aatriumis toimuval etendusel esitlevad Kuldnõela nominendid
Evelin Kattai (kaubamärgiga PTA)
Iren Truuverk (Monton)
Monika Randloo (Bastion)
Eve Hanson (Ivo Nikkolo) oma unikaalkollektsioone.

Õhtu kulmineerub 2005. aasta parima moekunstniku selgitamisega. Kuldnõela esitleb Nokia.

2006 kevad — tõeline stiilide segapuder

Neile, kes FIBITi moeetendusi ära oodata ei jõua, väike moevihje: kevadsuvises moes valitseb tõeline stiilide segapuder! Korraga kasutatakse ja kombineeritakse kõige erinevamaid nähtuseid-ajastuid, seega ei tasu ühtegi moenõuannet ega märksõna liialt tõsiselt võtta! Värvidest tõusevad esile valge, ooker, ametüst, koobalt ja mitmed külmad metalliktoonid. Kangastest kasutatakse palju pitsi, plisseeri ja drapeeringuid. Kõigest täpsemalt FIBITil!

FIBIT on Viru Keskuse moeürituste sari, mis tutvustab igal kevadel ja sügisel algava hooaja moetrende ning eesti- ja välismaiste tippdisainerite moeloomingut.

FIBITi kava

Neljapäev, 9. märts
Alates 16:00 Hooaja ilutrendide tutvustamine Viru Keskuse aatriumis.

Reede, 10. märts

17:00 Born To Be Mild — peadpööritav noortemood kaubamärkidelt
Seppälä, EDC&Esprit, Re-Reserved, Trendexpress, Golden Point ning Kaubamaja märkidelt Blend of America & Blend She, Sisters Point, Brunotti, FCUK, Guess.
18:00 Street of Boudoir — vaba aja rõivad igale eale kaubamärkidelt Monton, Vero
Moda & Only, Seppälä, PTA, PTX ning Kaubamaja märkidelt s.Oliver, QS, Columbia ja Tom Tailor. Hooaja jalatsi- ja sukamoodi demonstreerivad Trendexpress ja Golden Point.
18:30 Marc´o´Polo — funktsionaalsed vaba aja rõivad meestele ja naistele. Esindatud on kollektsioonid Modern Casual ja Marc O´Polo Campus.

19:00 Classic Rock´s — klassikaline ja pidulik rõivavalik kaubamärkidelt
Bastion, Baltman, Mosaic, PTA, Ivo Nikkolo, Your Face, Althea ning Kaubamaja brändidelt Oui, Stones, Betty Barclay, Pampolina, Tintoretto, Samoon. Hooaja jalatsi- ja sukamoodi demonstreerivad ABD King ja Golden Point.

20:00 Marc´O´Polo — funktsionaalsed vaba aja rõivad meestele ja naistele.

Laupäev, 11. märts

13:00 Born To Be Mild — peadpööritav noortemood
14:00 Street of Boudoir — vaba aja rõivad igale eale
14:30 Marc´O´Polo — kevadsuvised kollektsioonid
15:00 Classic Rock´s — Klassikaline ja pidulik rõivavalik
16:00 Born To Be Mild — peadpööritav noortemood
17:00 Street of Boudoir — vaba aja rõivad igale eale
17:30 Marc´O´Polo — kevadsuvised kollektsioonid
18:00 Classic Rock´s — Klassikaline ja pidulik rõivavalik

Pühapäev, 12. märts

13:00 Born To Be Mild — peadpööritav noortemood
14:00 Street of Boudoir — vaba aja rõivad igale eale
14:30 Marc´O´Polo — kevadsuvised kollektsioonid
15:00 Classic Rock´s — Klassikaline ja pidulik rõivavalik