Üleöö ilusaks: mida teha, et oma näonahk kiiresti ja lihtsalt tervemaks muuta?

 (4)
Meigiõpetus-18
Meigiõpetus-18Foto: Ilmar Saabas

Olenemata hallist ja sombusest ilmast särab su töökaaslase näonahk iga päev nii nagu ta oleks just puhkuselt naasnud. Ajab kadedaks, eks? Siin on sulle paar head nippi, mille abil ka enda näonaha ilusamaks muuta saad. See on lihtsam, kui arvata oskaksid!

Mine puhta näoga magama

Ükski naine ei tohiks mitte kunagi minna magama nii, et ta oma nägu puhtaks ei pese. Peale selle, niimoodi ummistatakse oma poore, tekitatakse endale ka enneaegseid kortsusid. Isegi kui sa ei jaksa suurest väsimusest oma nägu täiesti puhtaks pesta, kasuta meigieemaldusrätikuid. Nii saad oma näo mustusest, õlist ja suuremast osast meigitoodetest puhtaks.

Viieastmeline programm

Näopuhastus peaks olema üsnagi rutiinne. Seega — tekita endale igaõhtune viieastmeline programm:

1. Puhasta
2. Toniseeri
3. Lisa vananemisvastast seerumit
4. Vajadusel kasuta ravitooteid
5. Kreemita end niisutava öökreemiga

Jää oma rutiinile kindlaks!

Uuri, mida su kreemid sisaldavad

Mida looduslikum su lemmiktooted on, seda parem. Mida vähem endale igasugust ebavajalikku tööstuslikku keemiat näkku panna, seda parem. Eelista näiteks kodumaist looduslikku kosmeetikat!

Kaheksa tundi iluund

Korralik uni on ilusa naha võti. Pole midagi teha, selleks, et värske püsida, vajad sa tegelikult vähemalt kaheksatunnist uinakut. Vähemalt ürita täna varem magama minna!

Seotud lood:

Armasta!

Emotsionaalne kurnatus, keskkonnasaaste, suitsetamine ja dehüdratsioon — kõik see ajab ka su naha stressi. Kõige hullem on aga kahju, mida päike teeb. Seega, ära unusta päikesekreemi. Armasta enda nahka ja kanna selle eest hoolt!

Allikas: Brides