Uskumatu, aga tõsi: just see soe sportlik riietusese on staaride uus lemmik, trumbates üle ka jalgratturi šortsid

 (1)
Isegi Gigi Hadid ja Kendall Jenner jumaldavad seda!
Uskumatu, aga tõsi: just see soe sportlik riietusese on staaride uus lemmik, trumbates üle ka jalgratturi šortsid
Foto: @fleece.fetish/Instagram

Tegemist on riietusesemega, mille muidu tõmbad ehk aiatöid tehes või talvel pikemaks ajaks õue minnes selga, aga nii uskumatult, kui see ka kõlab, üks mõnusalt soe fliisjakk on moodsate naiste uus lemmik, kirjutab Daily Mail.

Möödunud nädalal teatas moepiibel Grazia, et fliisid on tagasi ning neile on andnud oma heakskiidu ka trenditeadlikud staarid nagu Kendall Jenner ja Gigi Hadid.

Näiteks Gigi kandis Sandy Liang’i 350 eurost sinist fliisi möödunud kuul New Yorgis teel Moschino x H&M kollektsiooni peole. Ta näitas sellega hästi, kuidas moodsalt fliisi kanda: see peaks olema nabakas ja tal peaksid olema mõned põnevad detailid nagu küünarnukke kandvad lapikesed.

Kuulsuste stilist Lucas Armitage väidab, et fliis on “koleda” moe uus trendiese, mis on muutunud sama populaarseks nagu Crocsi sandaalid, jalgratturi šortsid ja kõhukotid. “Iga natukese aja tagant otsustab mõni moedisainer või staar tuua tagasi mõne inetu riideeseme ja muuta see moekaks,” selgitas ta. “Hiljuti nägime seda Crocsidega ja nüüd ka fliisiga.” Moesõprade jaoks on aga väljakutsuv leida taas mõni asi, mille just nemad “stiilseks” kannavad.