Uus hitt-dieet: staaride lemmikdieet lubab naha viie päevaga 10 aastat nooremaks ja värskemaks muuta

 (3)
Uus hitt-dieet: staaride lemmikdieet lubab naha viie päevaga 10 aastat nooremaks ja värskemaks muuta
Photo by rawpixel on Unsplash

Sa oled see, mida sa sööd ja sa tead seda nagunii, nagu teavad ka maailmakuulsad staarid, kes on vaimustuses n.ö nahadieedist, mis väidetavalt noorendab ja värskendab nii naha olukorda kui salendab vöökohta.

Ameerika staarkosmeetik Teresa Tarney on leiutanud viiepäevase holistilise dieediprogrammi, mis on Kate Mossi ja Sienna Milleri absoluutseks lemmikuks saanud.

Kõigepealt uurib spetsialist pikalt ja põhjalikult kliendi nahka, teeb kindlaks naha seisundi ja tuvastab kõik probleemid. Lisaks peab klient vastama küsimustele oma menüü, stressitaseme ja teiste terviseprobleemide kohta.

Seejärel luuakse igale kliendile spetsiaalne menüü, mis peaks seedesüsteemi maha rahustama ning efektiivsemalt tööle panema, mis tähendab muidugi ka toitainete paremat omastamist, mis omakorda parandab naha olukorda.

Sinul tõenäoliselt ligipääsu nii eksklusiivsele teenindusele ei ole, seega proovi kodust varianti.

Nahadieet välistab menüüst peaaegu kõik peamised toidugrupid: gluteen/nisu, piimatooted, suhkur, alkohol ja kohv, lisaks tuleb hoidida öisest näksimisest. Kindlasti pead vältima kikerherneid, lehtkapsast, kanakarrit, fenkolit ja kurkumit.

Esmaspäeval dieediga alustades tunned end juba reedel täiesti uue inimesega, tõenäoliselt oled kaotanud ka mõne kilo.

Meile tundub see päris kahtlase dieedina. Toitumisnõustaja soovitatud värviline dieet kõlab palju mõistlikumalt!