Väljamüüdud käekotid ja parfüümid pole ainus, mille prints Harry kihlus Meghan Markle'iga endaga kaasa tõi! Nüüd jooksevad naised ilukirurgide juurde selle naljaka sooviga

 (11)
Väljamüüdud käekotid ja parfüümid pole ainus, mille prints Harry kihlus Meghan Markle'iga endaga kaasa tõi! Nüüd jooksevad naised ilukirurgide juurde selle naljaka sooviga
Pilt on illustreerivFoto: PA Pictures/Scanpix

Juba saabuval laupäeval leiab aset kuninglik pulm prints Harry ja Meghan Markle'i vahel, kellest just viimane on selle artikli staar. Pole mingi uudis, et Briti kuningliku pere naised on paljudele maailma naistele inspiratsiooniks ja kui Harry kihlatu piserdab enda nahale kasvõi ühe sortsu mõnda parfüümi, jooksevad naised juba poodidesse tormi just seda sama lõhna ostma. Mõndadele naistele aga kõigest parfüümist ei piisa.

Tuleb välja, et rohkem kui üks naine on otsustanud näha ka välja nagu Meghan Markle ja pöördunud selle saavutamiseks ilukirurigi poole, vahendab Popsugar. Nimelt teatas New Yorgis tegutsev ilukirurg dr Philip J. Miller, et tema kliiniku uste vahelt on tulnud sisse mitmed naised sooviga lasta lõigata endale Meghan Markle'i nina. Tuleb välja, et selleks on loodud isegi eraldi hashtag "Royal #NoseGoals".

Veel üks ilukirurg dr Stephen T. Greenberg tunnistas, et tänasel päeval on üks kõige populaarsemaid soove, mida ta patsiendid on esitanud, soov näha välja nagu mõni nende lemmik kuulsus.

Põhjus, miks inimesed Meghani nina nii väga armastavad, on tegelikult päris tore. Dr Greenbergi sõnul peitub selle ilu selles, et see pole ideaalne ehk tuleb välja, et inimestele hakkab vaikselt kohale jõudma, et ilu peitub erilisuses. Kes teab, mõni neist omadustest võib tähendada isegi seda, et su kätt palub päris prints isiklikult.