Välju karantiinist pikkade ja säravate kiharatega! See imelihtne mask paneb juuksed kiiremini kasvama

 (5)
Välju karantiinist pikkade ja säravate kiharatega! See imelihtne mask paneb juuksed kiiremini kasvama
Foto: Autri Taheri/Unsplash

Kujuta ette, kui tore oleks üle pika aja sõbrannadega kokku saada ja nad saaksid üllatusest ahhetada, et üks nende seltskonnast näeb välja nagu tõeline Rapuntsel...

Kes siis meist ei unistaks ilusatest ja pikkadest juustest? Praegusel ajal, kui juuksuri juures käia ei saa ja pead ka nii tihti pesta ei viitsi nagu tavaliselt, ongi just väga hea aeg katsetada erinevate maskidega. Järgnev mask peaks hakkama kiirendama juuste kasvu.

Imelihtsa juuksemaski jaoks vajad ainult kolme koostisosa — 2 supilusikatäit riitsinusõli, 1 munakollast, 1 supilusikatäis orgaanilist mett. Sega need kõik omavahel korralikult kokku, kanna segu juustesse ja masseeri hoolikalt, et kõik juuksejuured oleksid kaetud. Seejärel pane endale pähe rätik, kile või näiteks ujumismüts, et segu saaks mõne tunni mõjuda ja sina samal ajal rahulikult oma igapäeva toimetusi edasi teha.

Paari tunni möödudes pese juukseid hoolikalt šampooni ja palsamiga. Et maski tulemused muutuksid nähtavaks, oleks hea teha maski kaks korda nädalas. Paari kuu pärast peaksid su juuksed olema nähtavalt pikemad.

Allikas: Brightside