Vana-aastaõhtu on käes! Kasuta neid ilunõkse, et olla täna õhtul peo säravaim täht

 (1)
Vana-aastaõhtu on käes! Kasuta neid ilunõkse, et olla täna õhtul peo säravaim täht
Foto: Matheus Ferrero/Unsplash

Ajakiri Anne & Stiil jagab häid ilunõkse, mis aitavad sul just täna veel viimased ettevalmistused teha, et peol kõige rohkem pilke püüda.

1. Kiire spaa

Alusta hommikut dušiga (ära juukseid uuesti pese), pärast mida kanna peale turgutav ja sära andev näomask ning kreemita end üle kogu keha.

2. Kindlusta küüned

Kanna küüntele veel üks kiht pealislakki.

3. Soeng

Soovitan teha soengu enne meiki, nii ei saboteeri juuksespreid, föönid ja kogu soengu kallal sahmimine su kaunist jumestust. Anna juustele ekstratekstuuri ja -kohevust puudri või kuivšampooniga, säti või keeruta endale ihaldatud soeng ning kinnita see laki ja läikespreiga.

4. Meik

Kasuta meigi- ja lauvrävialuskreemi, katvat ja kauapüsivat jumestuskreemi, kooluta kindlasti ripsmeid enne tuši pealekandmist ning pane pisut rohkem põsepuna, päikese- ja särapuudrit kui tavaliselt, too huulejoon pliiatsiga esile, et suu piltidel kaduma ei läheks ning rõhuta ka kulmuklaart ja lõpetuseks fikseeri kogu kupatus meigikinnitusspreiga.

Nüüd on garanteeritud, et su õhtu tuleb suurepärane!

Loe ka, mida teha vahetult enne uksest väljumist ja kuidas hoolitseda oma välimuse eest pärast pidu, detsembrikuu Anne & Stiilist.