VIDEO: Hüpnotiseeriv lühifilm annab aimu reedel toimuvast moespektaaklist


Aldo Järvsoo, Liisi Eesmaa ja Tanel Veenre looming saab põneva lisamõõtme ühistööna valminud lühifilmi näol, mille võtted toimusid nii Roomas kui Tallinnas. Filmi pani kokku noor filmitegija Madis Ligema.

Hüpnoos haakub autorite arvates millegi  ekstaatilise ja seletamatuga, see on sild alateadvusse. Nii jõudsid  pildile valitud kujundid ja hetked, mil polegi kõigil otseselt  sõnastatavat tähendust, küll aga mingit salapärast tähenduslikkust.  Seega pole tegemist otseselt moefilmi, vaid pigem meeleolu loova
jutustusega.

“Rooma, kus on filmitud alguskaadrid,  sobis ideaalselt meie looga — parasjagu ettearvamatu ja müstiline paik, kus iga räästa varjust vaatab sind mõni möödunud aja vaim”, rääkis video valmimisest Tanel Veenre.

Vaatemängulisel õhtul Tallinna Teletorni jalamil 30. mail 2014  algusega kell 21 tulevad esitusele kahe moekunstniku — Aldo Järvsoo ja Liisi Eesmaa uusimad kollektsioonid. Eesti pikimale moelavale jõuab rohkem kui 80 rõivakomplekti, millest saab koos Tanel Veenre maskidega ühtne tervik. Lisaks toob Veenre välja oma värsked ehteseeriad näituse kujul.

Kogunemine on kell 20.00, etendus algab kell 21.00.  Alates kella 17.00-st on etenduse külalistel võimalik Teletorni 21.  korrusele pääseda soodushinnaga 5 eurot.

Vaata lisaks Facebookist ja osale Delfi Naisteka Facebooki auhinnamängus, kus on võimalik võita 2x2 piletit Hüpnoosile!
Seotud lood:

Loe ka: Aldo Järvsoo ja Liisi Eesmaa jaoks on nende loodud kleidid koletised. Sõbrad räägivad hüpnoosist, kassidest ja mahamaetud unistustest