VIDEOD | 30aastane kolme lapse ema, kes näeb välja nagu nende teismeline õde, avaldas, mis peitub tema noorusliku välimuse taga

 (51)
Vapustavalt kaunis!
VIDEOD | 30aastane kolme lapse ema, kes näeb välja nagu nende teismeline õde, avaldas, mis peitub tema noorusliku välimuse taga
Foto: kuvatõmmised

Endine modell ja kolme lapse ema, venelanna Valeria Lipovetsky tõdeb, et inimesed kahtlevad sageli tema vanuses ja selles, et tema on oma laste ema, sest ta näeb lihtsalt vapustavalt nooruslik välja, kirjutab portaal LADBible. Teda silmates arvaks iga inimene, et tegemist on pigem laste vanema õe, mitte emaga.

Venelanna Valeria, kes elab koos oma ärimehest abikaasa, Gary Lipovetsky ja lastega — 5- ja 7-aastane ning 18-kuune — Kanadas, otsustas oma TikToki kontol olukorrast otse rääkida. Ta tunnistab, et näeb tõepoolest oma vanuse kohta palju noorem välja ja selle taga peituvad ka mõned head ilunipid.

@valeria.lipovetsky

You asked for it! Sharing some of my everyday anti-aging rituals ##mom ##fyp ##fy ##antiaging ##foryou

♬ Boss Bitch - Doja Cat

Lisaks sellele, et Valeria piserdab peale duši all käimist endale näkku jääkülma vett, kasutab ta igal hommikul näonahal ka C-vitamiini seerumit, mis muudab ta naha säravaks. Valeria usub ka naha kuivharjamisse, mis koorib nahka ja stimuleerib nahaalust vereringet, soodustab seedimist ja peletab tselluliiti.

@valeria.lipovetsky

After skincare routine pre- makeup a little face gym session 🙌🏻 ##beauty ##skincare ##skincareroutine ##fyp ##fy

♬ Let's Stay Together - Al Green

Päeva lõpus kasutab Valeria vananemisvastase toimega retinooli sisaldavaid kreeme ja masseerib nahka roosa kvartsi rullikuga, mis veelgi nahaalust vereringet stimuleerib.

Valerial on TikTokis üle 300 tuhande jälgija, kellega ta jagab regulaarselt ilunippe ja laseb aeg-ajalt heita pilgu ka oma eraellu.