VIDEOD | TikTokkerite seas levib uus kuum soengutrend: lokid, mille tegemiseks vajad vaid sokke!

 (4)
VIDEOD | TikTokkerite seas levib uus kuum soengutrend: lokid, mille tegemiseks vajad vaid sokke!
Foto: Kuvatõmmis

Kui enne eriolukorda kasutasid TikToki äppi vaid noored ja ajaga kaasas käivad täiskasvanud, siis esimeste õuduseks on kodus igavledes leidnud oma tee sinna ka paljud teised (jah, ka mõne noore vanemad). Ja selgub, et enam ei levi kuumimad ilutrendid mitte Instagramis, vaid just TikTokis.

Viimase aja populaarseim ilutrend TikToki kasutajate seas on vaieldamatult sokkide abil lokkide tegemine, millega on tuntud eestlastest kaasa läinud ka näiteks näiteks tõsielusarjast «Rannamaja» tuntud Seidi Voogre, kes on oma uuest soengust vaimustuses. "Vau, millised vahvad lokid sokkidega tulid!" rõõmustab ta oma postituse all.

Selleks, et sokkide abiga teha endale sama vägevad lokid nagu Seidil, tuleb jagada juuksed esmalt salkudeks ja seejärel keerata need ümber pikema säärega sokkide. Tehtud patsikeste kinnitamiseks ühenda kaks poolt sõlmeks, aga kui see sul ei õnnestu, võta appi patsikummid. Selleks, et lokid ikka võimalikult uhked tuleksid, hoia sokke peas üleöö ja hommikuks on sul kaunis soeng valmis.

Ammuta inspiratsiooni ka teiste TikTokkerite postitustest:

Seotud lood:
@lillihayter

Soooo I tried the whole curling your hair with socks trend, WTF 😨😨 ##houseoftiktok ##fyp ##foryoupage ##xyzbca ##sockcurls ##curls

♬ Supalonely (feat. Gus Dapperton) - BENEE