Feng shui: milliseid värve köögis, vanni- ja magamistoas kindlasti kasutada ei tohi?

 (1)
Sügisvärvid
SügisvärvidFoto: Andres Putting

Kuigi kindlasse ruumi värvide sobitamine sõltub paljudest asjadest, sealhulgas neid valitsevast elemendist ning sellest, mida soovitakse ruumis teha, on siiski ka hulk soovitusi värvidest, mida kindlasti ei tasuks kasutada näiteks köögis, vannitoas või magamistoas, jagas ajakiri Sensa häid nippe ühes oma eelmise aasta numbris. Tuletame need soovitused meelde.

Vannituba

Kuna vannitoa valitsevaks elemendiks on vesi, siis ei tohiks põhitoon mitte kunagi olla punane, sest see värv on vee-elemendiga vastuolus. Kõige sobivam värv on sinine või siis ka vannitoa paigutusega kooskõlas olev ilmakaare toon.

Veel samal teemal: Too oma vannituppa virgutavat Feng shui energiat!

Köök

Parimad värvid on kollane ja roheline — esimene neist sümboliseerib maad, mis meid toidab ja teine on külluse värv. Vältida tasuks sinist värvi — kuigi see on esmapilgul põnev ja vahemerelist hõngu loov, hakkab sinine värv pikemas perspektiivis söögitegu segama.

Veel: Muuda oma köök feng shui abil tõeliselt hubaseks ja meeldivaks

Seotud lood:

Magamistuba

Väga hea värv on sinine, mis soosib lõõgastumist, rahunemist ja und, kuid siiski ei sobi see kõigile. Eelistada tuleks rahulikke toone, mis uinuda aitavad.

Vaata kindlasti veel:

Feng shui magamistoas: loo kodu privaatseimasse ruumi harmooniline keskkond

Suhete, sõpruse ja armastuse feng shui: põhiprintsiip — viie stiihia teooria

Need Feng Shui tarkused aitavad rahal sinu juurde jõuda