Igas riidekapis on 7 asja, millest peaks enne suve algust lahti saama

 (8)
Igas riidekapis on 7 asja, millest peaks enne suve algust lahti saama
Foto: Sarah Brown/Unsplash

Enne suve on alati hea mõte teha korralik puhastus oma kappides, et vabaneda üleliigsetest asjadest, mis on sügise ja talvega sinna kogunenud.

Paljud inimesed kurdavad tihti, et vajaksid suuremat riidekappi, sest asjad lihtsalt ei mahu ära. Küll aga pole need samad inimesed aastaid oma riidekapi sisemusse süvenenud ega teagi, et korralikku inventuuri tehes saaksid nad paljudest asjadest loobuda ja ruumi tekikski kohe juurde. Millest siis võiks enne suve algust lahti saada, et riidekappi ruumi tekitada ja oma olemasolevaid riideid paremini üles leida?

  1. Riided ja kingad mida sa kunagi ei kanna — kui näed mõnda riideesed, mis sulle ei meeldi ja sa isegi ei mäletanud selle olemasolu, siis on vägagi kindel, et ka tulevikus sa seda ei kanna.
  2. Riided, mis sulle selga ei mahu
  3. Riideesemed, mis ei tekita sinus enam tunnet, et tahaksid seda kanda
  4. Paariliseta sokid ja vanad jalanõud
  5. Riided, mis olid kunagi ammu trendikad, aga aastaid enam mitte
  6. Sarnased riideesemed — sul on näiteks kümme musta värvi sarnase lõikega pluusi? Sul ju tegelikult pole neid kõiki vaja. Võid näiteks sõbrannadega vahetust teha.
  7. Riided, mida sa pole väga ammu kandnud, aga need sümboliseerivad sinu jaoks mõnda mälestust, millest sa pole siiamaani suutnud lahti lasta.

Allikas: Daily Mail