Kodus olemisest on kopp ees? Nende lihtsate nippide abil saad oma kodu tundmatuseni muuta


Kodus olemisest on kopp ees? Nende lihtsate nippide abil saad oma kodu tundmatuseni muuta
Foto: Roberto Nickson/Unsplash

Kui sa oled mitu nädalat järjest kodus istunud ja sa tunned, et sul on kõrini sellest samast vaatepildist, siis nüüd on just hea aeg tõsta kodus natukene asju ringi ja vaatepilt on kohe palju huvitavam.

Muretse endale ilus taim

Kui sul mõnes toas ei ole veel taime, siis nüüd, kus kevadised ilmad on juba saabunud, on hea mõte muretseda endale üks ilus taim, mis muudaks toa rõõmsamaks.

Tõsta mõni peegel ringi

Kui võimalik, liiguta peeglit toas ringi või tõsta see hoopis mõnda teise tuppa. Siis näed ennast teistsuguses valguses ja tuba muutub huvitavamaks.

Pane pildid seinale

Miks mitte lasta oma loovusel lennata ja avastada isolatsiooni ajal oma kunstiline pool? Joonista ise midagi, mida hing ihaldab, lase seda teha ka teistel oma pereliikmetel. Lõpuks saate kokku toredad pildid, mida ära raamida ja seinale panna.

Säti mööbel ümber

Mis siis, kui lõpptulemus sulle ei meeldi, siis sa võid ju alati kõik tagasi tõsta. Aga kui kodus on igav ja aega on palju, võid tulla kogemata loovate lahenduste peale ja avastada, et kui tõstad osad asjad ringi, on sul toas kohe palju rohkem ruumi.

Lase lastel või kallimal aknalaudu või riiuleid kaunistada

Seotud lood:

Ka nende loovusel võiks lasta lennata. Äkki on just lastel mõni väga hea idee, milline võiks teie elutoa aknalaud välja näha? Äkki nad tahaksid seda vahepeal kaunistada oma toredate meisterdustega?

Allikas: Cosmopolitan