Kristallide müstiline ja tervendav jõud: saavuta oma kodus enne uue aasta algust tõeline harmoonia

 (3)
kristallid
kristallidFoto: Panthermedia, Scanpix

Kristallid on täiuslikud Maa energia kandjad. Oma füüsilise ja energeetilise kristallilise ülesehituse poolest on nad ka meie eluks vajaliku kosmilise elujõuenergia vahendajad. Oma erilise teadvusega suudavad nad muuta nii meie füüsilise, mentaalse, psüühilise kui spirituaalse keha vibratsioone ning neid harmoniseerida ja muuta.

Praegusel Uuel Ajastul on meie maailma tunnetus, mõistmine ning teadvus oluliselt avardunud ning paljud meist otsivad loomulikumaid ning Loodusele lähemaid elamis- ja tervendusviise, et oma tõelist väge taastada. Seepärast on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud ka nende inimeste arv, kes tunnevad huvi kristallide ning kristalliteraapia vastu ning otsivad instinktiivselt kristallide ja nende tervendava väe lähedust. Nende juuresolekul toimub meis midagi maagilist ja seniseletamatut.

Vaata ka:

Talismanide horoskoop: milline õnnetooja sinu tähemärgile kõige paremini sobib?

Kristalle ja kive on kasutatud tervendamiseks iidsetest aegadest alates pea kõikides kultuurides. Me pole alati sellest küll teadlikud, kuid tegelikult on kristalliteraapia osa meie igapäevaelust. Me kasutame kristallide väge näiteks kivisoola näol, kui maitsestame oma toitu. Paljud meist kasutavad vääriskividest või pool-vääriskividest ehteid sõltumata sellest, kas teame või tajume nende tervendavat väge või mitte.

Seotud lood:

Kui meie keha on haige, siis on selle põhjuseks enamasti loodusliku ja loomuliku tasakaalu puudumine. Kui kasutame kristallide ja nende täiuslike sisemiste struktuuride abi, siis suudavad ka meie keha energiad taas tasakaalu ja korrapära saavutada ning alustada enesetervendamise protsessi. Üks kristallide põhiomadusi ongi oma ümbruskonna energiate harmoniseerimine. Just seetõttu tunnevad inimesed end kristallide juuresolekul väga eriliselt ja hästi.

Kui mingi kristall ei tööta meie kõrgeimaks hüvanguks, jääb see kristall nn neutraalsesse seisundisse ning mitteaktiivseks, niikaua kui see on meie kõrgeimaks hüvanguks vajalik ning lülitub siis vajalikul hetkel lälle meie hüvanguks tööle kui selleks peaks vajadus tulema. Mõnikord hüppavad kristallid meie energiaväljast hoopis välja (kas veerevad meie kehalt maja või liiguvad teise asukohta. Kui nii juhtub, usaldage kristalliide tarkust ja laske sellel juhtuda. Tegemist on siiski tarkade teadvusega olenditega. Kohelgem siis neid austuse ja armastusega!