Lihtsad viisid, kuidas oma kodus korda hoida

 (5)
Jüri Variku kodu
Jüri Variku koduFoto: Hendrik Saarnak

Koridoris laiali vedelevad jalanõud või sahtlis sassi läinud sokid ja sukad. Võid selle kõik unustada, siin on mõned lihtsad nipid, kuidas kõik see selja taha jätta ja kodus korda majja tuua!

1. Müsli- ja hommikuhelveste pakid
Enam pole põhjust neid kahte prügikasti mahutada. Pigem kaunista pakendid väljast ilusa paberiga, lõika nad õigesse mõõtu ning saad endale kirevad sahtlijaotajad!

2. Lõksud ja kõrvaklapid
Selleks, et kätt taskusse pistes ei leiaks sa sealt enam kõrvaklappe, mis on ühe suure pusa moodustanud, keri nende juhe ümber väikese pesulõksu. Lõks hoiab juhet kindlalt paigal ja väldib igasuguse segaduse tekkimist.

3. CD-plaatide hoidja ja karbikaaned
Pane enda vana CD-plaatide hoidja tolmu kogumise asemel sahtlisse pikali. Nii saad organiseerida säilituskarpide plastikkaasi!

4. Kaks konksu ja fooliumipakk
Kahe tavalise odava konksuga saad seina peale kinnitada fooliumi- ja küpsetuspaberipakid. Nii on nad alati nähtaval ja ei teki küsimust selle kohta, kes nad jälle ära peitnud on.

5. Kardinapuu ja kodukeemia pudelid
Kasuta aknapesuvedeliku- ning muude kodukeemia pudelite organiseerimiseks lühikest kardinapuud! Nii saad nad riputada ilusti üksteise kõrvale ning väldid segaduse tekkimist!

Pildid lihtsatest nippidest leiad siit!