See on põhjus, miks Marilyn Kerro seintelt ei leia raamitud pilte ega peegleid

 (47)
Need mõlemad mõjutavad lapsi...
See on põhjus, miks Marilyn Kerro seintelt ei leia raamitud pilte ega peegleid
Foto: Külli Rummel

Selgeltnägija Marilyn Kerro kolis pool aastat tagasi kahe lapse, kahe koera ja kassiga Rakvere külje alla oma majja ning avas nüüd Kroonika kodu-erile oma elamise uksed ja avaldas muuseas, maagilised sisustusnipid, mis kaitsevad kurja eest.

Marilyni kodu seinad on valdavalt lagedad — ei ole eriti peegleid ega raamitud pilte ning sellel on väga konkreetne põhjus.

“Peegleid ei soovita ma kuhjata seepärast, et eriti beebid ei tohiks end liialt peegelpildist vaadata. Nende tšakrad on avatud ja nad võivad hakata läbi silmade, mis ju nende hingepeegliks, suhtlema teispoolsusega ja kutsuma külla vaime, keda me ei soovi. Eriti tundlikud on vastsündinud ja beebid kuni üheksanda elukuuni,” selgitab meedium. Pealegi salvestavat peeglid külaliste energia ja siis tuleb peegleid puhastada.

Raamitud fotosid ei taha Marilyn aga välja panna seepärast, et ei soovi elada minevikus ning tahab, et lastes kasvaks iseseisev kindlustunne. "Kui nad vaatavad minevikufotosid, siis jäävad sinna justkui kinni ja tunnevad turvatunnet läbi nende isikute, kes seal peal. Aga see kindlus peaks tekkima neis iseseisvalt. Pealegi tuleks elada olevikus, mitte olla kinni minevikus, sest nii ei lähe elu edasi," räägib Marilyn.

Loe pikemat kodulugu värskest Kroonika kodu-erist.