Aita kaardistada Eesti beebisõbralikud kohad

 (15)
Imikute massaaz ja hooldus
Foto: Andres Putting

Mähkme- ja beebitarvete tootja Libero koostab üle-eestilist internetikaarti, kuhu on märgitud avalikud kohad, kus saab beebit mähkida, rinnaga toita ja beebitoitu soojendada.

Kaart on suureks abiks emadele, kes reisil või liikvel olles saavad planeerida, kus mähkmevahetuseks mugav peatuskoht teha. Kaardil on toodud avalikud kohad, kus on olemas mähkimislaud, ruum rinnaga toitmiseks, beebitoidu soojendamise võimalus ja muud mugavused. Olenevalt pakutavatest võimalustest on kohad tähistatud erinevate tärnidega. Mida rohkem võimalusi, seda enam tärne paik saab. Näiteks ainult mähkimislaua olemasolu annab ühe tärni, samas kui mähkimislaua, rinnaga toitmise koha, veesoojendamise võimaluse ja sooja kraanivee lähedus kätepaberitega annab viis tärni. Loomulikult on beebisõbralikule kaardile pääsemise eelduseks puhtus.

Juba praegu on üle 20 aktiivsema koha üle Eesti oma andmed saatnud. “Kutsun üles kõiki söögikohti, kaubanduskeskusi, bussijaamu ja teisi avalikke kohti meiega ühendust võtma ja oma andmeid saatma,” julgustas Jungenti SCA turundus- ja PR koordinaator Maiu Väli. Beebisõbralike kohtade kaardil on ka laiem eesmärk — nimelt soovib Libero juhtida avalike kohtade tähelepanu sellele, kuidas muutuda beebiga külastajale mugavamaks ja praktilisemaks. Kõik kaardil märgistatud paigad saavad esiuksele Beebisõbraliku koha kleepsu, Eesti kõige beebisõbralikumale kohale annab Libero tasuta mähkmed kuuks ajaks.

Kaardiga saab tutvuda SIIN

Oma andmed saad esitada e-mailile libero@jungent.ee.