Ära võta oma pojale lapsehoidjat, muidu...

 (14)
Ära võta oma pojale lapsehoidjat, muidu...
Corbis/Scanpix

Kui ema palkab liiga varakult oma pojale (naissoost) lapsehoidja, riskeerib ta poja suhtumises naistesse kinnistada eluaegsed topeltstandardid. See tähendab, et isegi kui poiss on suureks kasvanud ja abiellunud, jääb ta alati tundma, et tema põhivajadusi võiks täita Teine Naine.

Sellise avalduse teeb Dr Dennis Friedman oma vastilmunud raamatus "The Unsolicited Gift" ("Palumata kink")

"Lapsehoidja-skeem tutvustab tulevasele mehele Teise Naise kontsepti," kommenteerib 85-aastane Friedman oma väiteid.
"See lööb tema mõistuses lahku Sünnipärase Ema ja Teise Naise, kellega tekib tal tõeline igapäevane suhe. Ühel hetkel peab nooruk täiesti loomulikuks seda, et tema ellu kuulubki kaks naist. Ja oma armastatu kõrval mõtleb mees pidevalt Teisest Naisest, kes mitte ainult ei tea ta kõiki vajadusi, vaid ka täidab neid."

Ka tüdrukbeebid pole selle vastu immuunsed, väidab Friedman. Lapsehoidja, täidab neid n-ö vajadusevaakumiga, mida nad üritavad tulevikus täita narkootikumide, alkoholi, seksuaalsuhete ja rahaga.

Raamatu autor usub, et tema kommentaarid meeldi ilmselt sugugi neile naistele, kes igatsevad ka lapse kõrvalt (ja õigustatult) karjääri ja seltskondlikku elu järele. Paraku on ka lapsel õigused – õigus temaga 100 protsenti seotud naisele.

Loe lähemalt Forte