Deodorandi väljakutse — mis asi see on ja miks peaksid kõik lapsevanemad oma lapsi selle eest hoiatama?

 (11)
Deodorandi väljakutse — mis asi see on ja miks peaksid kõik lapsevanemad oma lapsi selle eest hoiatama?
Foto: Facebook

Lapsed suudavad järjest mõelda välja erinevaid täiskasvanutele hullumeelsena kõlavaid väljakutseid, millest üks on ohtlikum kui teine ja paraku peame taaskord kõiki lapsevanemaid hoiatama, et laste seas ringleb üks uus jaburus, mis võib paraku lõppeda väga halvasti.

Üks Suurbritannia ema hoiatab lapsevanemaid laste mänguväljakutel leviva n-ö "deodorandi väljakutse" eest, mis tekitas tema tütre nahale teise astme põletuse, vahendab Yahoo.

Jamie Prescott jagas oma Facebooki lehel pilte oma lapse põletusarmidega käest ja selgitas, et see on deodorandi väljakutse tagajärg.

"Kõik lapsevanemad, palun, istuge oma lastega maha ja näidake neile neid pilte," kirjutab ta väljakutsest, mis näeb ette, et lapsed spreitavad deodoranti kellegi nahale ühte kohta nii kaua kui võimalik. "Kui ta sõbrad palusid tal oma käe välja sirutada, polnud tal õrna aimugi, mis selle tagajärjeks on ja polnud deodorandi väljakutsest isegi kuulnud."

Nüüd soovibki Prescott hoiatada kõiki teisi lapsevanemaid. "Kui suudame vähemalt ühte last selle eest hoida, on see juba seda väärt," kinnitab naine.