FOTOD JA VIDEO | 4aastane tüdruk viskas oma isa nutitelefoni üle parda, sest tal sai kõrini, et isa talle tähelepanu ei pööranud

 (8)
FOTOD JA VIDEO | 4aastane tüdruk viskas oma isa nutitelefoni üle parda, sest tal sai kõrini, et isa talle tähelepanu ei pööranud
Foto: Ekraanitõmmis

Kui sa oled lapsevanem ja omad nutitelefoni, on kindlasti ka sinu laps sulle vähemalt korra elus ette heitnud, et sa pöörad oma telefonile rohkem tähelepanu kui talle. Vene räppari, Timati tütar otsustas aga teha midagi, mis paljud lapsevanemad endast välja viiks, aga samas loodetavasti ehk ka mõtlema paneks, kirjutab LADBible.

4aastane tüdruk üritas püüda Saint-Tropezi vetes hulpival jahil oma isa tähelepanu, aga mees lobises telefonitsi kellegi teisega. Pisikesele Alisale see aga ei sobinud ja kui ta kannatus lõpuks katkes, haaras ta järsku isa käest telefoni, keeras selja ja viskas telefoni üle parda. Ups!

Timati vaatas seepeale oma tütrele šokeeritult otsa ja läks vaatama, kuidas ta telefon vette kadus. Vallatu pisike tüdruk vaatas aga süütute silmadega oma isa ja naeratas nii armsalt, et see suudaks isegi jäämäe sulama panna.

Sellest hetkest on olemas ka video, mille Timati oma 12.3 miljonile jälgijale Instagramis vaatamiseks postitas.

😭😭😭

A post shared by Black Star (@timatiofficial) on