GALERII: Kõiki arste hämmastanud ilma ajuta sündinud poiss ütles esimest korda "emme"

 (52)
GALERII: Kõiki arste hämmastanud ilma ajuta sündinud poiss ütles esimest korda "emme"
MorgueFile. Pilt on illustratiivne

Kui 24-aastane šotlanna Emma Murray kaks ja pool aastat tagasi poja sünnitas, sai ta kohe teada, et tema poeg ei ole terve: tal on olemas küll ajutüvi, kuid aju on välja arenemata. Arstid ütlesid, et väike Aaron elab ilmselt ainult loetud minutid või tunnid, kuid beebil olid teised plaanid.

Pool aastat tagasi sai Aaron juba kaheaastaseks ja kuigi arstid ei suuda seda ära uskuda, siis poiss areneb. Hiljuti ütles ta kõikide hämmastuseks oma esimese sõna, mis oli muidugi “emme”.

Kui Aaron sündis, siis ütlesid arstid, et sellise puudega beebi ei jää kindlasti elama ja talle on jäänud veel loetud tunnid või äärmisel juhul päevad. Kuid mõne päeva jooksul hakkas Aaroni tervislik olukord paranema. Kuna tema ajutüvi oli täiesti välja arenenud, suutis ta täiesti iseseisvalt hingata ja liigutada ning ka tema organid töötasid korralikult.

Aaronil on aasta vanem vend, kellega koos nad kodus müravad ja mängivad nagu selles vanuses lapsed ikka.

Paar nädalat tagasi ühel päeval juhtus midagi sellist, mida Aaroni-suguselt lapselt iial keegi oodata ei osanud. Ta mängis parajasti oma vennaga, nad kilkasid ja plaksutasid käsi ning Aaron ütles järsku “emme”. Aaroni ema ei suuda sõnadega kirjeldada, mis tunne see on, kui esimese sõna ütleb laps, kellele pärast sündimist isegi elulootust ei antud.

Seotud lood:

Rõõmustame koos nendega ja loodame, et väike Aaron sama vapralt edasi rühib ja oma lähedaste ja arstide hämmastamist jätkab.

Vaata pilte väikesest Aaronist SIIT!

Allikas: Daily Mail