Loe, mis on Eestis hetkel kõige populaarsemad lastenimed!

 (41)
Loe, mis on Eestis hetkel kõige populaarsemad lastenimed!
Foto: Martin Dremljuga

Iga vanem tahab, et tema lapse nimi oleks kuidagi eriline, kas siis esivanema järgi pandud või mõnest iidolist eeskuju saanud. Paratamatult on vähe neid nimesid, mida poleks kellelgi teisel ja võibki tulla olukord, kus vaid ühe kuuga lisandub Eestisse tervelt 11 sama nimega poissi!

Portaal nimi.ee toob meieni augustikuu kõige populaarsemad lastenimed, kust võime lugeda, et enim poisslapsi (11) said endale nimeks Robin, teisele kohale jäid Artjom ja Nikita (10) ja kolmandale Romet (9). Teised populaarsemad poistenimed on Kristofer, Maksim, Rasmus, Sander (8), Karl, Martin (7), Aleksandr, Artur, Daniil, Gregor, Oliver, Oskar (6), Damir, Dominic, Georg, Hugo, Kaarel, Kaspar, Kristjan, Remi, Roman ja Timofei (5).

Tüdrukute nimede juurde minnes võib näha, et augustis võidutses klassika ja populaarseimaks tüdrukunimeks oli Maria (9). Teisel kohal on Mirtel (8) ja kolmandal Milana ning Sofia (7). Järgnevad Aleksandra, Annabel, Arina, Emilia, Melissa, Mia, Viktoria (6), Adeele, Eliise, Liisa ja Paula (5). 

Kallis lugeja, mida sina Eesti kõige popimatest lastenimedest arvad?