Neljakordne õnn: ema sünnitas ühe aasta jooksul kaks paari kaksikuid

 (8)
Neljakordne õnn: ema sünnitas ühe aasta jooksul kaks paari kaksikuid
Pilt on illustreeriv.Foto: Shutterstock

USAst pärit naise Alexzandria Wollistoni jaoks oli aasta 2019 erakordne — ta sünnitas märtsis kaksikud ja teine paar kaksikuid järgnes täpselt üheksa kuud hiljem, 27. detsembril.

Alexzandria oli juba ema kolmeaastasele tütrele, kuid eelmisel aastal sündis talle lausa neli last juurde. Märtsikuus sündisid kaksikud poisid Mark ja Malakhi, detsembrikuus järgnesid vennakestele kaksikud poisid Kaylen ja Kaleb.

Arstid olid naisele öelnud, et tal oleks palju suurem võimalus võita lotoga, kui saada järjest kaks paari kaksikuid. Alexzandria sõnul sai ta kaksikute näol peavõidu.

"Ma olin šokis, kui sain teada, et mõlemad mu vanaemad olid kaotanud kaksikutest pojad. Tundub, et minu lapsed on kingitus kuskilt ülevamate jõudude poolt."

Viimane sünnitus ei kulgenud siiski komplikatsioonideta. Kaleb sai esmaspäeval haiglast koju, nüüd ootab perekond veel, et ka Kaylen oleks valmis koju tulema.

Alexzandria sõnul ei ole kõige raskem katsumus mitte kahed kaksikud, vaid hoopis kolmeaastane tütar.

"Tema käitumine on väga halvaks läinud, ta on nagu kahe beebi eest."

Seotud lood:

Naine on nüüd laste saamisega lõpetanud, kuid kavatseb aktiivselt sotsiaalmeedias teistele emadele hakata häid nippe jagama, kuidas peaaegu samas vanuses viie lapsega hakkama saada.

Allikas: Madame Noire