Oma hea suhte nimel: kas sina oleksid nõus oma kaheaastase lapse igal nädalavahetusel vanavanemate hoolde andma?

 (72)
Oma hea suhte nimel: kas sina oleksid nõus oma kaheaastase lapse igal nädalavahetusel vanavanemate hoolde andma?
Rachael ja VioletFoto: Instagram

Hiljuti ilmus väljaandes Daily Telegraph intervjuu Austraalia modelli Rachael Finchiga, kes tunnistas, et tema ja ta abikaasa Michael Miziner annavad oma kaheaastase tütre Violeti igaks nädalavahetuseks vanaema hoida. See väljaütlemine põhjustas emade hulgas suurt pahameeletormi, kuid õnneks ka heakskiitu.

"Ma arvan, et selline asi tuleb suhtele väga kasuks,sest me saame terve nädalavahetuse ainult iseendale," rääkis Finch intervjuus. "Kui me pühapäeval tütre koju tagasi toome, oleme 100% puhanud ja tema päralt."

Kui juba seda väljaütlemist kritiseerima hakati, postitas Finch pildi koos oma tütrega ka Instagrami ja kirjutas sinna alla, et iga ema teab ise kõige paremini, mis ta lapsele hea on. Tema näiteks arvab, et lapse ja vanavanemate suhe on ülitähtis.

Aga kus ütlejaid, seal kriitikuid. Paljud on Finchi sõnavõttu kommenteerides ikkagi tema käitumist hukka mõistnud ja öelnud, et nädalavahetusel peaks laps saama ikka oma vanematega olla. Teised kommenteerijad jälle kiidavad Finchi ja ütlevad, et Violetil on just vedanud, et temaga tegeleb nii palju teda armastavaid inimesi.

Kas sina viiksid oma kaheaastase lapse igal nädalavahetusel vanavanemate juurde, kui see võimalik oleks? Mida sellisest elukorraldusest arvad?