Šokeerivad fotod: see ema sai kõige valusamal moel teada, miks ei tohi mudilaste käeulatusse ühtegi telefonilaadijat jätta!

 (33)
Elekter
ElekterFoto: Karin Kaljuläte

Courtney N Davis jagab Facebookis teistele hoiatuseks lugu ja fotosid kohutavast õnnetusest. Tema 1,5aasta vanune tütar sai kätte elektrivõrku ühendatud telefonilaadija, pani selle endale suhu ning sai kohutavaid põletushaavu.

Davis kirjutab oma postituses, et ei plaaninud esialgu seda lugu üldse avalikkuse ette tuua, kuid Facebooki emmedegrupist saadud tagasiside põhjal mõistis ta, kui paljud vanemad ei ole üldse mõelnudki sellele, et telefonilaadijad võivad mingit ohtu kujutada.

28.septembril sai Courtney tütar näpud taha telefonilaadijale, mis oli elektrivõrku ühendatud, pistis otsa suhu ning vaene mudilane sai päris korralikud põletushaavad. Loomulikult tõttas ema kohe arsti juurde, kes kinnitas, et tegu on põletusega, aga kuna haavad on suus, ei saa neid kuidagi ravida. “Ma tavaliselt ei jäta laadijat pistikusse, kuid sel päeval oli mul kiire ja ma ei jõudnud seda välja tõmmata. Piisas paarist sekundist, et laps põletada saaks. Ta pole varem kunagi laadijat näppinud ega seda suhu toppinud. Ja sel ainsal päeval, kui laadija on pistikus, saab ta selle kätte ja topib suhu!” kirjutab ema. Ta tuletab kõikidele lapsevanematele, vanavanematele ja lapsehoidjatele meelde, et laadija tuleb alati seinast välja tõmmata ja mudilaste käeulatusest eemaldada!

Facebook
Facebook
Facebook
Facebook