VIDEO ja GALERII: Vaata, mis trikke teeb viimast vinti rase postitantsija

 (4)
Uskumatu vorm vaid nädal enne sünnitust!

Raseduse kolmas trimester on aeg, mil enamik naistest ennast just tapvalt seksikaks ei pea. No võib-olla vaalade kategoorias, aga inimeste omas igatahes mitte. 36-aastane postitantsija, austraallanna Jill McLean ehk Cleo the Hurricane aga probleemi ei näe — tema paneb kontsad alla ja keerutab seksikalt ümber posti rasedusi lõpuni välja.

Loomulikult ei harrastanud McLean raseduse ajal õhutrikke ega rippunud posti küljes pea alaspidi, aga muid harjutusi sai ta teha küll.

Kui kellelgi tekib küsimus, et kas nii suure kõhuga ikka tasub 15-20 sentimeetrised kontsad alla panna, siis McLeanil on vastus olemas. "Ma võtan oma rasedust äärmiselt tõsiselt," kirjutab ta oma blogis. "Uskuge mind, kui ma ei tunneks end kõrgetel kontsadel 100% kindlalt ja turvaliselt, ei paneks ma neid alla. Ausalt öeldes olen ma kodus paljajalu olles palju kohmakam kui kontsadel siin stuudios."

Nüüdseks on McLeani laps juba sündinud. Poiss on terve ja tubli ja sai nimeks John. Jill arvab, et tema poeg on suureks kasvades uhke nähes pilte, kus ta ema kõhus postitantsu tegi. Jill ise aga ootab aega, kui saab taas kogu oma raseduseelse kava käsile võtta.

Vaata videot ja galeriid SIIT!