LAPSESUU EI VALETA | "Äkki ma saan siis juba täiskasvanuks, kui ma viieaastaseks saan?"


LAPSESUU EI VALETA | "Äkki ma saan siis juba täiskasvanuks, kui ma viieaastaseks saan?"
pixabay.com

Palusime emadepäeva raames oma lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Lugemismäng on tänaseks lõppenud, aga vahvaid lugusid avaldame edasi!

2aastane tüdruk: "Issi, mul komm valutab." "Mismoodi," küsib issi. "Kurku läks,noh," vastab tüdruk.

4aastane. Läheme poodi. "Osta mulle Barbie", ütleb tüdruk. Ema vastab, et praegu ei osta, kui sul sünnipäev tuleb, siis saad. Tüdruk uurib, millal tal sünnipäev tuleb. "10.mail", vastab ema. "Jälle 10.mail," ütleb tüdruk pahaselt, "Alles eelmine kord mul oli juba 10.mail sünnipäev." Siis mõtleb natuke ja küsib, et miks ta just maikuus sündis. "Siis oli õige aeg", vastab ema. Sellepeale küsib ta, et kas tema õed sündisid ka maikuus. Ema vastab, et õed sündisid juunikuus. "Aga miks nemad siis valel ajal sündisid?" küsib tüdruk.

4-aastane. "Äkki ma saan siis juba täiskasvanuks, kui ma 5aastaseks saan, ma kasvan ju nii kiiresti."

5aastane. Tuleme lasteaiast, tüdruku sõbranna tuleb ka meile külla. Tüdruk ütleb sõbrannale: "Mul on kodus üks väga ilus koer, ta on väga naiselik, ma luban sul sellega mängida." "Mismoodi naiselik?" küsib sõbranna. "Emane koer, noh," vastab tüdruk.

Kas ka sinu laps on midagi sarnast öelnud? Jaga seda meiega ka, kirjutades naistekas@delfi.ee ja saame koos naerda! Parimad lood avaldame.