LAPSESUU EI VALETA | "Issi, miks sa vahid kogu aeg võõraid tädisid?"

 (7)
LAPSESUU EI VALETA | "Issi, miks sa vahid kogu aeg võõraid tädisid?"
Foto: Shutterstock

Hiljuti lükkasime käima oma emadepäeva lugejamängu, mille raames palusime lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Veel ühe lapsevanema toredad lood on nüüd teie ees!

“Kunagi ammu jalutasime koos kaasa ja tol ajal 4aastase tütrega poe poole ja äkki küsis tütar: “Issi, miks sa vahid kogu aeg võõraid tädisid?” Ma ei osanud oma tütrele midagi tarka vastata…

Ja jälle, kunagi ammu olime teise tütrega Saaremaal ja kariloomade lähedal jalutades küsis tol ajal veel kolmene tütar: “Issi, miks lambad käivad käpuli?” Ega muud osanudki lapsele öelda, kui et neid pole keegi kahel jalal käima õpetanud.

Õhtul, kui lambad lauta aeti, püüdis tütar ühele lambatallele õpetada kahel jalal kõndimist, aga sellest ei tulnud midagi välja, sest jõud ei käinud üle ja lambatallel puudus selleks igasugune soov."

Kui soovid ka auhinnamängus osaleda, saada meile oma lugu naistekas@delfi.ee ja tea, et parima loo kirjutajale kingime Crocsiga koostöös ära jalatsid nii emale, isale kui ka lapsele. Nii on juba emadepäevaks kogu perel uued ja vahvad jalanõud jalas, sest loosimine toimub kolmapäeval, 8. mail.

Parimad lood avaldame!