LAPSESUU EI VALETA | Laps kilkas üle bussi: "Vanaema, näe, seal on sinu aiamaa!"

 (4)
LAPSESUU EI VALETA | Laps kilkas üle bussi: "Vanaema, näe, seal on sinu aiamaa!"
Foto: Pexels

Hiljuti lükkasime käima oma emadepäeva lugejamängu, mille raames palusime lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Veel ühe lapsevanema toredad lood on nüüd teie ees!

"Kumbki pole otseselt minuga juhtunud, ühe ütlemise autor oli mu õde, kes võis toona olla umbes 3aastane. Teise autor oli mu tütar, ka umbes sama vanalt sai vahva ütlemisega hakkama.

Esimene lugu:

Ema ja ta tütar sõidavad bussiga maale. Tee ääres näeb tüdrukuke hobust ja vasikat. Laps kohe küsima: "Kes see on?" Enne, kui ema vastata jõudis, hõikas rõõmus laps: " Ma tean! See on obutita!"

Hobuseid oli mu õde varem näinud, kuid vasikaid mitte.

Teine lugu:

"Vanaema sõidab lapselapsega maale. Tartu linna piiril on Rahumäe kalmistu. Kui laps seda silmas, kilkas ta üle bussi: "Vanaema, näe, seal on sinu aiamaa!"" - I.

Kui soovid ka auhinnamängus osaleda, saada meile oma lugu naistekas@delfi.ee ja tea, et parima loo kirjutajale kingime Crocsiga koostöös ära jalatsid nii emale, isale kui ka lapsele. Nii on juba emadepäevaks kogu perel uued ja vahvad jalanõud jalas, sest loosimine toimub kolmapäeval, 8. mail.

Parimad lood avaldame!