LAPSESUU EI VALETA | Plika vaatas talle pikalt otsa ja ütles: "Ise sa võib-olla ujud nagu konn, mina ujun ikka nagu inimene!”


LAPSESUU EI VALETA | Plika vaatas talle pikalt otsa ja ütles: "Ise sa võib-olla ujud nagu konn, mina ujun ikka nagu inimene!”
Foto: Shutterstock

Esmaspäeval lükkasime käima oma emadepäeva lugejamängu, mille raames palusime lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Neljas lugu on nüüd teie ees!

“Jagan ühte oma tütre “pärli”:

Mu tütar oli 3aastane ja talle meeldis väga meres ujuda. Ühel päeval olid vanaisal külalised ja tüdruk seletas neile pikalt ja laialt kui hästi ta ujub: vee all, vee peal, igat moodi. Üks onu siis küsis ta käest, et kuidas sa ujud — koera või konna või midagi muud? Plika vaatas talle pikalt otsa ja lõpuks ütles: "Ise sa võib-olla ujud nagu konn, mina ujun ikka nagu inimene!”

Sekund vaikust ja terve seltskond purskas sellepeale naerma." - E.

Kui soovid ka auhinnamängus osaleda, saada meile oma lugu naistekas@delfi.ee ja tea, et parima loo kirjutajale kingime Crocsiga koostöös ära jalatsid nii emale, isale kui ka lapsele. Nii on juba emadepäevaks kogu perel uued ja vahvad jalanõud jalas, sest loosimine toimub kolmapäeval, 8. mail.

Parimad lood avaldame!