LAPSESUU EI VALETA | Poeg vaatas mind pika pilguga ja kostis: "Sul tuleb siis ju pea maha võtta."

 (1)
LAPSESUU EI VALETA | Poeg vaatas mind pika pilguga ja kostis: "Sul tuleb siis ju pea maha võtta."
Foto: Shutterstock

Möödunud esmaspäeval lükkasime käima oma emadepäeva lugejamängu, mille raames palusime lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Veel ühe lapsevanema toredad lood on nüüd teie ees!

“Kui ma aastaid tagasi ootasin kiirabi, et oma teist last haiglasse sünnitama minna, küsis minu kolmeaastane poeg, et kuhu ma lähen? Vastasin, et haiglasse, et tita kätte saada. Ta vaatas mind pika pilguga ja kostis siis: “Sul tuleb siis ju pea maha võtta.” Mina küsisin üllatunult, et miks siis? Poeg vastu: “Aga kuidas me siis selle tita sinu kõhust kätte saame?” Ma siis kohmasin, et selleks on teine koht olemas ja pead ei ole õnneks ikka vaja maha võtta. Poeg oli aga nõudlik: “Näita seda kohta!”

Õnneks jõudis kiirabiauto selleks ajaks kohale ja nii see sel korral ka jäi.“ — M.

Kui soovid ka auhinnamängus osaleda, saada meile oma lugu naistekas@delfi.ee ja tea, et parima loo kirjutajale kingime Crocsiga koostöös ära jalatsid nii emale, isale kui ka lapsele. Nii on juba emadepäevaks kogu perel uued ja vahvad jalanõud jalas, sest loosimine toimub kolmapäeval, 8. mail.

Parimad lood avaldame!