10 põhjust, miks su isa on parim mees sinu elus

 (3)
10 põhjust, miks su isa on parim mees sinu elus
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Igal väikesel tüdrukul on oma isaga eriline side. Isa jääb naise jaoks alati esimeseks meheks, kes teda kunagi on armastanud. Sa võid küll leida oma printsi valgel hobusel, aga isa jääb alati kuningaks. Pühapäeval on isadepäev. Siin on 10 põhjust, mis su isa on ja jääb parimaks meheks sinu elus.

1. Ta armastab sind tingimusteta ja ei teeks sulle iialgi haiget.

2. Ta teab, kuidas sulle isegi su elu kõige raskemal ajal enesekindlust sisendada.

3. Ta on ainus mees, kes soovib sulle kõike kõige paremat ja seda ilma igasuguse huvita saada asjast ka omale mingisugust kasu.

4. Kui sa olid väike ja su ema ei lubanud sulle jäätist osta, siis tema salaja ikka ostis. Selliseid asju ei unustata.

5. Tal on ka alati sinu kaitserefleks — kui ta näeb, et keegi tahab sulle liiga teha, ei kahtle ta hetkegi, et sind kaitsma tormata.

6. Erinevalt teisest meestest ei ole temal midagi selle vastu, et end veidi lolliks teha — ainult sel eesmärgil, et tusatujulist sind naerma ajada.

7. Ta oskab sind alati naerma ajada — isegi kui ta nali pole absoluutselt õnnestunud ja peaks pigem nutma kui naerma ajama, on see sinu jaoks nagu rusikas silmaauku.

8. Kui sa olid väike, hoolitses tema ilma ühegi vastuväiteta sinu eest — nüüd on sinu kord.

9. Ta silmad tõmbuvad niiskeks, kui sinu elus mingi tähtis sündmus toimub, näiteks pulmad. Kas veel mõni mees nutaks lihtsalt sellepärast, et sina oled õnnelik?

Seotud lood:

10. Ükskõik kui vana sa juba oled — tema jaoks oled sa ikka veel väike ning maailma kõige ilusam ja tähtsam printsess.

Allikas: Buzzepedia