Lihtsalt kook ja kalli tundub igav? Viis soovitust eriti laheda teistmoodi isadepäeva korraldamiseks

 (1)

Kuigi isad väärivad tähelepanu igal päeval aastas, võiks isadepäeva puhuks siiski ka midagi erilisemat välja mõelda. Võtke võimalusel ühiseks ajaveetmiseks terve päev, nii jõuab teha palju ja päev saab eriti tore.

Lapsed stilisti rollis. Miks mitte minna ühiselt poodi eesmärgiga isale uus riietusese leida. Laske lastel otsustada ja valida. Lapsed on loomingulised ja seetõttu sageli parimad stilistid!

Vaata videost, kuidas Kaidor Kahari pojad Otto ja Aksel talle riideid valivad!

Turistina oma kodulinnas. Külastage näiteks Tallinna vanalinna, see ei ole ainult turistidele! Raekoja plats, Toompea vaateplatvorm ja teised imelised kohad ootavad avastamist.

Ühine telekamänguvõistlus. Võtke ette isa lemmik teleka- või arvutimäng ja tehke sellest tore võistlus. Mine tea, äkki õnnestub hoopis emal rallimäng imehästi?

Jalutuskäik loodusesse. Millal te viimati kõik koos ühise jalutuskäigu tegite? RMK kodulehelt leiab erinevaid matkaradu, iga pere leiab kindlasti endale sobivaima!

Üllata hommikusöögiga. Alusta päeva ühise hommikusöögiga. Võta ette üks kerge retsept, kus ka lapsed saaksid käed külge panna. Hästi sobivad selleks näiteks smuutid, pannkoogid või soojad võileivad.

Seotud lood:

Vaata videost, kuidas Kaidor Kahar oma poegadega smuutit teeb: