Seitse soovitust, mida koos emaga pühapäeval emadepäeva puhul ette võtta

 (8)
Seitse soovitust, mida koos emaga pühapäeval emadepäeva puhul ette võtta
Foto: Panthermedia, Scanpix

Usun, et emale on vaja eelkõige tähelepanu, st AEGA. Eriti aega, mis oleks rutiinist väljas. Aeg, mil olete emaga koos, teete midagi koos või lihtsalt kuulate teda. Allpool jagame mõningaid ided, mida emaga koos teha, et tegemist oleks erilise päevaga.

- Pugege hommikul ema kaissu. Mis siis, et olete võib-olla emast peajagu pikem ja endalgi lapsed kasvamas. Lähedus on inimestele ülimalt vajalik. Me pelgame seda välja näidata.

- minge emaga jalutama — linna või metsa. Metsas on isegi vihmaga praegu vapustavalt ilus. Kõik lõhnab ja sirgub. Linnas jalutades nautige näitusesaale, muuseume ja kohvikuid.

- minge kinno. Väärtkino Artis näitab mitmeid huvitavaid filme.

- võtke ette retsept ja küpsetage midagi head, või isegi väga head üheskoos. Nagu klassikud ütlevad, et kui paksuks minna, siis juba millestki heast.

- mängige ema lemmiklauamänge. Reis ümber maailma on ju vana klassika? Male? Väike adrenaliin kulub alati ära!

- võtke ette retk fotograafi juurde, et jäädvustada just see hetk. Tõsi, vanemate inimeste fotograafi juurde meelitamine on keeruline. Reeglina jõupingutus kannab siiski vilja, sest vanemad inimesed on piltidel väga kõnekad. PS fotograafidega tasub eelnevalt aeg kokku leppida.

- pikk kallistus on alati abiks!