KOKTEILINÄDAL: Murakamarjamusi

 (3)
KOKTEILINÄDAL: Murakamarjamusi
Reuters/Scanpix

Reede: Sel nädalal kutsuvad Naistekas ja DanSukker lugejaid kokteile hindama. Iga päev pakub üks kutseline kokteilisegaja välja omaloomingulise maitseelamuse, kirjeldades ka jooki ning selle saamislugu.

Murakamarjamusi

Liviko Vana Tallinn 40% 1 cl
Liviko Murakaliköör 3 cl
Ofelia Mangomaitseline kooreliköör 1 cl
Põltsamaa õunamahl 2 cl
Põltsamaa Premium kollase ploomi mahl 2 cl

Pane kõik komponendid šeikerisse, lisa jääd ja šeigi. Tee kokteiliklaasi äär niiskeks ning aseta klaas äärtpidi korraks Demerara suhkrusse. Vala kokteil klaasi ning kaunista ploomiga.

---

Autor: Kerttu Sepp
Kokteil: Töötan Tallinna vanalinnas Lounge 8‘s. Mulle meeldib siin väga. Lounge on hubane ja töökaaslased toredad. Kokteili puhul on minu jaoks väljanägemine võrdväärselt tähtis maitsega. Pööran mõlemale suurt tähelepanu. Samuti meeldib mulle väga reisida. Nooruse tõttu ei ole ma kõikjale, kuhu tahaksin, veel jõudnud. Seepärast rändan tihti ringi mõtetes. Samal ajal kui, katsetan uusi maitsekombinatsioone joogiklaasis. Tulge minuga kaasa! Oled jõudnud maakoju. Pole tähtis, kas tuled lähedalt või kaugelt. Haarad kinni kaaslase käest ning koos suundutte kodukandi rabasse jalutuskäigule. Päikeseloojang rabas on alati võrratult kaunis. Hääled, lõhnad... Et kõik oleks veelgi ideaalsem, üllatad kaaslast Murakamarjamusiga ja ütled: „Nii hea on jälle kodus olla!“

Veel kokteile

Naistekas on DanSukkeri meediapartner. Tekst ei väljenda toimetuse ajakirjanduslikke eelistusi.