McDonald'si kohalik boss käis ise hamburgereid tegemas

 (23)
McDonald'si kohalik boss käis ise hamburgereid tegemas
Foto: Andres Putting

McDonald's Eesti ärijuht Tomasz Nawrocki kääris käised üles ja valmistas sel nädala ise kiirsöögikoha köögis hamburgereid. Žest oli eelsoojenduseks oktoobri lõpus toimuvatele avatud uste päevale, mil meist igaüks saab ise järele vaadata, kuidas täpselt üks "burgsi-eine" valmib.

“Kõikides riikides, kus McDonald's on avatud uste päevi korraldanud, on need osutunud väga populaarseks. Inimestele on pakkunud suurt huvi näha, mis toimub leti taga ehk siis tavapäraselt vaid töötajatele mõeldud alal ning ühtlasi saada vastuseid kõikvõimalikele küsimustele,“ rääkis Nawrocki.

Vaata fotogaleriid, kuidas ärijuhil burgeri tegemine õnnestub!

sMcDonald'si avatud uste päevad toimuvad 30. ja 31. oktoobril.

McDonald's restorane on Eestis hetkel üheksa, selle aasta lõpus Tartus avatav uus restoran tõstab nende koguarvu kümneni. McDonalds annab Eestis tööd 490 inimesele.

McDonalds arenduslitsentsi omanik Balti riikides ja Maltal, Premier Capital Ltd, plaanib 2013. aastaks Balti turul investeerida 20 miljonit eurot, kasvatades nii restoranide koguarvu 35ni. 20 miljoni euro suurusest summast investeeritakse 2013. aastani Eestisse 7,7 miljonit eurot.