Retseptid terveks nädalaks: seitse erinevat suppi, millega säästlikult, kuid maitsvalt kõhtu täita

 (2)
Ida Virumaa ettevõtted Peterburi tee ääres
SuppFoto: Andres Putting

Kuu lõpp on ametlikult kätte jõudnud ja paljudel puhub sel puhul ka rahakotis suuremat sorti tuul. See aga ei tähenda, et kõht peaks tühjaks jääma. Siin on seitse erinevat suppi, millega järgneval seitsmel päeval kõhtu täita. Head isu!

Paleoretseptid: kookospiima ja šampinjonidega broilerifileed ning kookose-porgandisupp kanaga

Foto: Ragne Värk

Rannamõisa blogi linnuliha.ee perenaine Ragne Värk pakub välja kaks imelihtsat linnuliharetsepti, mis sobivad paleotoitumise jälgijale. Ragne ütleb, et järgib kokkamishuvilisena maailmas levivaid toidutrende ning on viimasel ajal ka ise vahelduseks paleotoite katsetama hakanud.
Loe edasi...

RETSEPT: lihtne, odav ja rasva põletav kapsa-tomati supp

Panthermedia, Scanpix
Seotud lood:

Päikeselised päevad kisuvad mõtted kevadesse. Ongi juba aeg mõelda enda bikiinivormile. Eriti kui rasva põletavad toidud saavad olla nii maitsvad nagu see lihtne supp.
Loe edasi...

RETSEPT: vihmase sügispäeva ideaalne kaaslane — turgutav kõrvitsasupp ingveriga

Panthermedia, Scanpix

Kui tuju morn, vihm peksab vastu akent ja ainus elamisväärne asukoht tundub oleva teki all, siis on aeg üks mõnus kõrvitsasupp kokku keeta.
Loe edasi...

Retsept: vürtsikas Tai kanasupp hoiab külmetushaigused eemal

foto: scanpix

See idamaiste vürtsilisadega Tom yum gai supp teeb seest soojaks ja hoiab külmetushaigused eemal. Retsept on pärit portaalist www.perenaine.ee.
Loe edasi...

Retsept: mõnusalt suitsune hernesupp

foto: scanpix

Pole õigeid vastlaid ilma kuklite ja hernesupita. Kui kukleid võid sa ka poeletilt leida, siis see kõige õigem ja parem hernesupp valmib ikka kodus! Siin on ühe perenaise lemmikretsept! Kallid lugejad, rääkige, kuidas teil hernesupp kõige paremini välja tuleb? Kas on ka mingeid nippe-nõuandeid, mida sooviksite teistega jagada?
Loe edasi...

VIDEORETSEPT: Ragne Värki kurgi-avokaado külmsupp

Tervise Arengu Instituut

Selleaastane Tervise Arengu Instituudi kampaania “Sööme ära!” paneb taaskord kõigile südamele süüa päevas 5 soovitusliku peotäit puu- ja köögivilja. Et aga inspiratsioonist puudust ei tuleks, toob Delfi Naistekas käesoleva nädala jooksul oma lugejateni valiku lihtsaid, maitsvaid, puu- ja köögiviljarikkaid retsepte, mille on spetsiaalselt kampaania tarbeks kokku pannud kolm tuntud Eesti kokkajat — toidublogijad Silja Luide ja Ragne Värk ning Mamo kohviku perenaine Margit Härma.
Loe edasi...

VIDEORETSEPT: Margit Härma hõrk ahjupeedisupp

Foto: Tervise Arengu Instituut

Toetamaks Tervise Arengu Instituudi kampaaniat “Sööme ära!” toob Delfi Naistekas oma lugejateni käesoleva nädala jooksul viis lihtsat, maitsvat, puu- ja köögiviljarikast retsepti, mille on spetsiaalselt kampaania tarbeks kokku pannud kolm tuntud Eesti kokkajat — toidublogijad Silja Luide ja Ragne Värk ning Mamo kohviku perenaine Margit Härma.
Loe edasi...