VIDEORETSEPT | Uskumatu, aga tõsi! Neist kolmest kodusest koostisosast saab valmistada tõeliselt maitsva šokolaadikoogi

 (6)

Kaval Austraalia ema, kes juhib YouTube’i kanalit Cheer Seeds, pani kokku retsepti, mille abil saab kõigest kolme koostisosaga — 200 grammi tumeda šokolaadi, 25 grammi suhkru ja 90ml kuuma veega — valmistada tõeliselt maitsva šokolaadikoogi, vahendab Daily Mail.

Kuigi šokolaad ja vesi üldiselt kokku ei käi, avastas ta viisi, kuidas see siiski toimiks. Kõik oleneb temperatuurist ja kogusest!

"Jah, traditsiooniliselt kipub ka väike kogus vett sulanud šokolaadi ära rikkuma, ajades selle tükki, aga hiljuti avastasin, et tegelikult sobivad nad omavahel väga hästi. Saladus peitub temperatuuris ja koguses," kinnitas ta oma YouTube'i kanalil.

Nimelt sulatab ta šokolaadi kõigest 20 sekundit enne, kui seda kausis segab. Seejärel paneb ta selle veel kümneks sekundiks mikrolaineahju tagasi.

Seejärel segab ta suhkru ja vee kokku ning alles siis lisab segule vedela šokolaadi. Rahulikult segades peaksid kõik koostisosad omavahel täiuslikult segunema.

Peale seda, kui oled segu vormi valanud, pane see mõneks ajaks külmkappi ning hiljem lõika ruudukesteks ja kata kakaopulbriga.

"Vett on täpselt piisavalt, et tagada siidine ja sulav tekstuur ilma kakaomaitset tapmata," kinnitab naine.